Każdy kierowca pragnie, aby jego samochód miał najlepsze możliwe osiągi. Dzięki temu efektywność jazdy znacząco wzrasta, a pojazd prowadzi się dużo przyjemniej. Aby poprawić poszczególne parametry auta, bardzo często poddaje się je tuningowi. Nie chodzi tu jednak o wyłącznie zmiany wizualne, jak dodanie efektownych felg czy spoilera, co można często zobaczyć w filmach.

Aby zwiększyć osiągi silnika, należy podjąć się bezpośredniej ingerencji w komputer. Extreme tuning w Poznaniu to doskonały sposób, aby na nowo odkryć możliwości, jakie oferuje samochód.

Extreme tuning, Poznań — popraw osiągi swojego samochodu

Wielu kierowców zastanawia się, w jaki sposób mogą zwiększyć osiągi swojego silnika. Jednym z najbardziej popularnych sposobów jest chip tuning, który polega na wgraniu odpowiedniego oprogramowania.

Dla niektórych kierowców takie zwiększenie mocy to może być jednak za mało. W takiej sytuacji warto zdecydować się na extreme tuning w Poznaniu i wycisnąć jeszcze więcej mocy ze swojego samochodu.

Na czym polega extreme tuning? Poznań

Najpierw mechanik podpina się pod komputer sterujący jednostką napędową. W zależności od konkretnego modelu pojazdu może on znajdować się gdzie indziej. Różny może być również sposób podpięcia.

Niezależnie jednak od wymienionych czynników efekty extreme tuning zawsze są takie same. Obserwuje się podwyższenie mocy silnika oraz momentu obrotowego. Należy jednak pamiętać, że w niektórych przypadkach może okazać się konieczna wymiana sprzęgła na silniejsze. To ważne, aby dostosować je do zwiększonego momentu obrotowego.

Extreme tuning — postaw na specjalistę

Bardzo ważne jest, aby tuningu samochodu nie wykonywać samodzielnie. Może to spowodować duże szkody i narazić kierowcę na dodatkowe koszty związane z naprawą auta.

Aby mieć pewność, że extreme tuning został przeprowadzony odpowiednio, a co najważniejsze – skutecznie, warto zgłosić się do naszego warsztatu, gdzie doświadczony specjalista wprowadzi modyfikacje sterownika. Co bardzo ważne, taki zabieg nie narusza poziomu emisji spalin.

Extreme tuning — dlaczego my?

Przez niemal 10 ostatnich lat nasi pracownicy nabrali sporo doświadczenia, które pozwala im na przeprowadzanie profesjonalnych tuningów. Spotyka się to z bardzo dużym uznaniem klientów, co potwierdzają liczne opinie użytkowników. Zwracają oni uwagę przede wszystkim na bardzo dużą wiedzę fachowców i indywidualne podejście do zleceń.

Extreme tuning w Poznaniu to szansa na wyciągnięcie ze swojego pojazdu dodatkowej mocy i cieszenie się komfortową, a zarazem efektywną jazdą.