Limiter prędkości ma za zadanie utrudniać, a w niektórych przypadkach uniemożliwiać przekroczenie danej wartości na liczniku. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na jego usunięcie.

Aby jednak zlikwidować limiter z pojazdu, trzeba skorzystać z usług profesjonalistów mających szeroką wiedzę z tego zakresu. Jeśli szukasz zaufanych fachowców do tego zadania, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Usuwanie limiterów prędkości – na czym polega?

Aby skutecznie usunąć limiter prędkości, trzeba przeprogramować fabryczny sterownik silnika. Dzięki temu zabiegowi można skutecznie ściągnąć blokadę i w pełni cieszyć się z możliwości pojazdu.

Likwidując limiter, uwalnia się maksymalną prędkość obrotową silnika. Pamiętaj jednak, aby nie podejmować się tego zadania samodzielnie ani nie zlecać go osobom nieposiadającym doświadczenia czy wiedzy z zakresu tuningu. Usunięcie limitera prędkości musi zostać wykonane przez specjalistów mających umiejętności niezbędne do wykonania tego zadania.

Limitery prędkości – usuwanie przez profesjonalistów

Jeśli szukasz doświadczonej firmy specjalizującej się w usuwaniu ograniczeń prędkości, to doskonale trafiłeś! Jesteśmy zespołem pasjonatów motoryzacji, zajmującym się likwidowaniem limiterów prędkości w pojazdach. Działamy na rynku od lat, dzięki czemu możemy pochwalić się sporym doświadczeniem i szeroką wiedzą. Ponadto nieustannie się rozwijamy oraz zdobywamy nowe umiejętności.

Do swojej pracy podchodzimy z zaangażowaniem i pasją, dlatego zawsze osiągamy świetne rezultaty. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów realizacyjnych. Udało nam się usunąć limitery prędkości w licznych pojazdach. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Cieszymy się świetnymi opiniami klientów oraz uznaniem na rynku. Jesteśmy przekonani, że spełnimy również Twoje oczekiwania!

Usuwanie ograniczeń prędkości – jak działamy?

Nasza firma działa w sposób sprawny, skuteczny i przede wszystkim bezpieczny dla pojazdów. Przed rozpoczęciem usuwania limitera prędkości wykonujemy dokładną diagnostykę. Ma to na celu upewnienie się, czy w przypadku danego auta zlikwidowanie limitera będzie dobrym rozwiązaniem. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań w zakresie zniesienia ograniczeń, przeprogramowujemy fabryczny sterownik silnika.

Wszelkie czynności wykonujemy starannie, bazując na fachowej wiedzy. Do pracy używamy wyłącznie zaawansowane narzędzia, pochodzące od renomowanych producentów, dzięki którym proces przebiega bardzo sprawnie.

Usuwanie limiterów prędkości – opinie klientów

Nasza usługa usuwania limiterów prędkości cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Decydują się na nią osoby z różnych zakątków Polski. Zleceniodawcy cenią nas przede wszystkim za ogromne zaangażowanie, terminowość i indywidualne podejście do zleceń.

Klienci podkreślają, że działamy szybko, sprawnie oraz bardzo skutecznie. Chętnie do nas wracają i polecają swoim znajomym, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości proponowanych przez nas usług.