Sonda to elektroniczny czujnik zlokalizowany w układzie wydechowym. Jej zadanie polega na kontrolowaniu składu spalin. Dzięki wykonanym przez nią pomiarom komputer sterujący jest w stanie ustalić prawidłowe proporcje mieszanki paliwowo-powietrznej.

Niestety, sonda pracuje w ekstremalnych warunkach, przez co często dochodzi do jej awarii. Uszkodzony czujnik CO2 sprawia natomiast spore problemy. Z tego względu tak wiele osób decyduje się na jego wyłączenie. Jeśli Ty również chciałbyś usunąć sondę w swoim pojeździe, to zapraszamy zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Usuwanie sondy lambda – dlaczego warto?

Sonda lambda to czujnik CO2 umiejscowiony w rurze wydechowej. Odpowiada za mierzenie składu spalin, które wydobywają się z komory silnikowej. Niestety, ten element jest w dużym stopniu narażony na uszkodzenia, gdyż pracuje w niezwykle trudnych warunkach. Działają na nią m.in. wysokie temperatury, kurz czy woda.

Niesprawny czujnik CO2 to spory problem dla właściciela pojazdu. Zepsuta sonda powoduje zwiększenie spalania i sprawia, że silnik przechodzi w tryb awaryjny. W efekcie wzrastają wydatki na paliwo oraz pojawia się spore ryzyko uszkodzenia katalizatora. Z tego względu w przypadku awarii warto jak najszybciej zdecydować się na wyłączenie sondy. Dzięki usunięciu tego czujnika zapomnisz o jego regularnych naprawach i związanych z tym wydatkami, a także przeznaczaniem fortuny na paliwo.

Wyłączanie sond – dlaczego to właśnie nam warto zlecić to zadanie?

Zastanawiasz się, dlaczego to akurat nam warto zlecić usunięcie sondy lambda? Otóż jesteśmy wykwalifikowanymi fachowcami, mającymi bardzo duże doświadczenie w wyłączaniu tych czujników. Mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych zleceń i cieszymy się świetnymi opiniami klientów.

Doskonale wiemy, jak usunąć sondę w sposób prawidłowy, a zarazem bezpieczny dla pojazdu. Dysponujemy odpowiednimi sprzętami i narzędziami, które znacznie ułatwiają oraz usprawniają cały proces. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem.

Od wielu lat pasjonujemy się motoryzacją i uwielbiamy to, co robimy, dlatego osiągamy świetne efekty. Ponadto jesteśmy terminowi, rzetelni oraz profesjonalni. Zlecając nam usunięcie sondy lambda, masz pewność, że proces ten przeprowadzimy z najwyższą starannością. Dzieje się tak, ponieważ zadowolenie klientów to dla nas priorytet.

Usuwanie sond – opinie klientów

Nasza usługa usuwania sond cieszy się sporą popularnością. Decydują się na nią zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Zleceniodawcy bardzo chwalą jakość wykonywanej przez nas pracy oraz współpracę. Zaznaczają, iż świadczymy usługi precyzyjnie, a także jesteśmy niezwykle skuteczni. Ponadto dodają, że działamy szybko, sprawnie, a jednocześnie profesjonalnie.

Zyskujemy dużo pozytywnych opinii również za podejście do klientów. Zawsze chętnie rozwiewamy wszelkie niezrozumiałe kwestie, odpowiadamy na pytania i dokładnie informujemy zleceniodawców o podejmowanych działaniach.

Otrzymujemy sporo dobrych ocen także za atrakcyjne ceny usług. Korzystając z naszej oferty, możesz być pewny, że nie przepłacasz, a jednocześnie stawiasz na najwyższą jakość.