Zawory EGR są przeznaczone do cofania części spalin do dolotowego układu. Ich głównym zadaniem jest zredukowanie ilości tlenu w powietrzu dostarczanym do komory spalania, a w efekcie obniżenie temperatury i zredukowanie emisji tlenków azotu.

Niestety, zawory EGR mają też swoje wady. Przede wszystkim obniżają moc silnika. Ponadto często dochodzi do ich awarii, a dokładniej zatkania przez osadzającą się sadzę i nagar. Z tego względu coraz więcej osób decyduje się na usunięcie zaworu EGR.

Wyłączenie zaworu EGR – zleć to zadanie profesjonalistom!

Usunięcie, a dokładniej zaślepienie zaworu EGR to zabieg w pełni bezpieczny dla silnika i innych części pojazdu. Wykonuje się go, gdy tradycyjne czyszczenie tego elementu do recyrkulacji spalin nie przynosi oczekiwanych efektów, a klapa w wyniku awarii nieustannie znajduje się w otwartej pozycji.

Zatem, jeśli zauważysz, że Twój samochód stracił moc, wchodzi w tryb awaryjny i intensywnie dymi, to koniecznie skontaktuj się ze specjalistami. Może okazać się, że należy usunąć EGR, aby przywrócić pojazd do dobrego stanu.

A jeśli szukasz doświadczonych fachowców oferujących zaślepienie zaworu recyrkulacji spalin, to zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, od lat zajmującą się różnorodnymi zagadnieniami motoryzacyjnymi. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.

Zaślepienie zaworu EGR – dlaczego my?

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie nam warto zlecić usunięcie zaworu EGR? Otóż jesteśmy zespołem fachowców, posiadających bardzo szeroką wiedzę z zakresu motoryzacji i chip tuningu. Działamy na rynku od lat, ciesząc się świetnymi opiniami. Udało nam się wyłączyć zawór ERG w bardzo wielu samochodach, dlatego możemy pochwalić się dużym doświadczeniem.

Do swojej pracy podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i ogromną pasją, dzięki czemu nasze usługi wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Działamy terminowo, a zarazem skutecznie. Do pracy używamy wyłącznie solidnych narzędzi i sprzętów, które znacznie usprawniają wszelkie procesy. Ponadto do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a naszym klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo.

Usuwanie zaworu EGR – opinie klientów

Z naszej usługi wyłączenia zaworu EGR korzysta wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Dlaczego zleceniodawcy wybierają akurat nas? Świadczymy usługi ze starannością, dbałością o detale oraz w atrakcyjnych cenach.

Ponadto jesteśmy terminowi i działamy bardzo sprawnie. Klienci podkreślają, że nasza firma jest godna zaufania oraz warta polecenia. Dodatkowo zleceniodawcy chętnie polecają nas innym, co potwierdza wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Usuwanie EGR – cena

Ile kosztuje zaślepienie zaworu EGR? Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie, należy skontaktować się z naszym zespołem. Po przeprowadzeniu z Tobą krótkiego wywiadu i otrzymania szczegółowych informacji na temat Twojego pojazdu będziemy w stanie przedstawić cenę usługi. Zapewniamy, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna!